Serdivan'da hep açık bir veteriner kliniği

Serdivan’da hep açık bir veteriner kliniği arıyorsanız doğru adrestesiniz. Petheart, haftanın tüm günleri günün de 24 saati gönüllü olarak acil veteriner desteği sağlamaktadır. Kentimizin tüm bölgelerine destek ve danışmanlık vermek için buradayız. Hizmetlerimizi sözcüklerle, web sayfalarıyla sınırlandırmıyoruz.

Her an ulaşılabilir, acil destek konusunda tereddütsüz bir şekilde evcil hayvan sahiplerine kapımız muhakkak açık.
Kliniğimiz iletişime çok önem vermekte. Deneyimli ekip üyelerimiz profesyonel iletişimden yana ve hızlı, doğru çözümler üretmek için görev başındalar. Faaliyet alanlarımıza mutlaka göz atmalısınız. Bununla birlikte tarafımıza yapılan geri dönüşleri önemsiyoruz. Eleştiri ve şikayetlerinizi mail yoluyla ya da WhatsApp iletişim hattımızdan servislerimize iletebilirsiniz.

Serdivan'da hep açık bir veterinerde bakın ne hizmetler var

Yüksek deneyime sahip veteriner hekimler ve modern tıbbi cihaz donanımı: kliniğimizde bulunan ileri düzeydeki ekipmanlar, laboratuvar testleri, röntgen cihazları, ultrasonografi ve diğer tıbbi imkanlarla donatılmıştır. Bu sayede, evcil hayvanınızın sağlık durumu hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirilir ve en etkili tedavi planı oluşturulur.

Petheart Veteriner Kliniği, evcil hayvanlarınızın farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Rutin kontroller, aşılar, iç ve dış parazit kontrolü, dental bakım, acil durumlar, cerrahi müdahaleler ve daha birçok veteriner hizmeti sunmaktadır. Evcil hayvanınız için en iyi bakımı sağlamak için kapsamlı bir hizmet ağı sunan Petheart, Serdivan’da birinci tercih olmaktadır.

Kuruluşumuz evcil hayvanınızın stres yaşamadan rahatça tedavi olabilmesi için evcil hayvan dostu bir ortam sunar. Kliniğimizin sıcak ve samimi atmosferi, evcil dostunuzun konforunu sağlamak için tasarlanmıştır. Veteriner hekimlerimiz, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına özen gösterirken, onlara sevgi dolu bir yaklaşım sergiler ve korkularını azaltmaya çalışır.

Veteriner hekimler ve veteriner klinikleri evcil hayvanların sorunları için çözümler sunmak adına belli standartlara sahip hizmet koşullarını kabul etmişlerdir. Her şeyden önce hayvan sağlığına hizmeti amaç edinen bizler haftanın her günü günün ise her saati hizmete açık olmayı seçerek acil müdahale konusu olabilecek tüm hususlarda evcil hayvan sahipleri için teyakkuzdayız.

Can dostlarınız bizler için oldukça kıymetli bu sebeple Serdivan’da hep açık bir veteriner aradığınızda Arabacıalanı Mahallesi’nde Payitaht iş merkezinde bulunan kliniğimize sizleri de bekliyoruz.

Diğer blog içerikleri :

Petheart, her evcil hayvanın, klinik teşhisler, terapötik analizler ve en son tıbbi literatür ile desteklenen en yüksek kalitede veteriner bakımını almaya hakkı olduğuna inanıyor.

İletişim

© 2023 Cizgeci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir