Serdivan veteriner

Serdivan Veteriner aramanıza doğru sonuçlar vermek için hazırlanan bu içeriğin tek amacı bilgi vermektir.

İçeriğimizde kliniğimizin 24 saat açık olmasıyla evcil hayvan sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına nöbette olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

İlçemizde çok sayıda klinik veteriner hekim hizmeti bulunmaktadır. Fakat 24 saat ve acil hizmet veren adres sayısı bir elin parmağını dahi geçmemektedir. 

Bizleri ziyaret eden evcil hayvan sahipleri birçok adresin de ne yazık ki 24 saat açık olduğunu belirttiği halde çoğunlukla kapalı olarak karşılaştıklarından sitem etmektedir.

Can dostlarınızın can sağlığı için taahhüt ettiğimiz haftanın 7 günü 24 saatlik kesintisiz hizmetimiz ile sizler için tam anlamıyla ulaşılabilir olmak istiyoruz.

Web sitemiz, sosyal ağlarımız ve hatta WhatsApp iletişim hattımız da 24 saat boyunca iletişiminize açıktır. Bu sayede bizlere dilediğiniz soruyu yöneltebilir. Ücretsiz acil danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Serdivan veteriner ve baytar kavramlarının farkı

Öncelikle hizmetimizin Türkçe sözlükteki karşılığı ile konuya açıklık getirmek istiyoruz. Veteriner: Hayvan hastalıklarını tedavi eden uzman, baytar. olarak TDK’da ifadelendirildiği üzere günümüzde veteriner hekimler çoğunlukla evcil hayvanların tedavi ve tetkiklerini yapmaktadır. Baytarlık ise daha çok adrese dayalı yerinde hizmet olarak nitelik kazanmıştır.

Petheart Veteriner Kliniğimizin acil hizmetleri arasında adrese dayalı hizmetler de yer almaktadır. Fakat sadece ameliyat ve tıbbi müdahaleler için merkezimiz kullanılmaktadır. Bu durumun sebebi steril ve hijyenik bir tedavi ortamının muhafaza edilir olmasıdır.

Serdivan Veteriner aramanızda yine bölgede baytarlık hizmeti de uzman hekimlerimizce gerçekleşmektedir. Kliniğimiz Sakarya’daki önemli besi çiftliklerine yerinde hizmet sunduğu gibi dilediğiniz takdirde referans bilgisi de sizlerle paylaşılabilir.

Söz konusu yerinde hizmeti de danışmanlık hizmeti düzeyinde alabilirsiniz. İş yoğunluğunuza göre takvim ayarlanıp haftalık, aylık yada daha farklı periyotlarda çiftiğiniz/barınağınız ziyaret edilir.

Kliniğin blog içeriklerinde neler var?

Ayrıca Blog sayfamızda işe yarar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle evcil hayvan sağlığı için ipuçları da sitemizde yer alacaktır.

Kliniğimizin nihai amacı hayvan sağlığı ve güvenliğinin sağlanması olup; bu anlamda hizmette sınır tanımadığımızı özellikle belirtmek isteriz. Bize hemen şimdi iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Diğer içeriklerimiz :

Petheart, her evcil hayvanın, klinik teşhisler, terapötik analizler ve en son tıbbi literatür ile desteklenen en yüksek kalitede veteriner bakımını almaya hakkı olduğuna inanıyor.

İletişim

© 2023 Cizgeci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir