Sakarya Veteriner Hekim iş ilanı

Sakarya Veteriner Hekim iş ilanı içeriğimiz; ilimizde hizmet veren kliniğimizin mevcut donanımları ve insan kaynaklarını dinamik tutmak için hazırlanmıştır. Kliniğimiz Petheart 7/24 Acil Veteriner Kliniği, Sakarya’nın 24 saat hizmet veren nadir kuruluşlarından biridir. Bununla birlikte gönüllü olarak bu şehrin nöbetçi veteriner hekimleri olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Mevcut şartlara bakıldığında Sakarya ve merkez ilçelerinde çok sayıda vatandaşımızın evcil hayvanı bulunmaktadır. Kent nüfusunun giderek artıyor olması bununla birlikte pet sayısındaki artışın da kaçınılmaz olduğunu görmezden gelemeyiz. Bu sebeplerle zaman zaman iş ilanlarıyla yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Şirketimiz kurumsal yapısıyla sosyal ağlarda da aktif yayın yapmakta olup bu kanallar aracılığıyla personel ihtiyacı duyurularında bulunmaktadır Sakarya veteriner hekim ya da veteriner teknikerliği ilanları için lütfen sosyal ağlarımızı takibe alınız.

Sakarya Veteriner Hekim iş ilanı ve kliniğimizin çalışma koşulları

Kliniğimiz modern mimarisi ile yeni yerleşkesiyle yapı donanım anlamında oldukça ferah bir yapıya sahiptir. Çalışma ortamlarımıza bakıldığında sekreterya, bekleme alanı, görüntüleme klinikleri ve operasyonel steril. ameliyathane bölümümüz ile hizmet vermekteyiz. Bunların yanında pet oteli hizmetini verdiğimiz bir alan da bulunmaktadır. Petheart çalışanları, vizyoner tamamen hayvan sağlığını önemseyen ve sorumluluk almaktan kaçınmayan bireylerdir.

Ekip ruhuyla hareket ettiğimiz işleyişimizde özellikle gönüllü nöbet anlayışı ile çok sayıda evcil can dostumuzun acil durum müdahalesi yine kliniğimizde gerçekleşmiştir.

Neden Petheart Veteriner Kliniği?

Petheart Veteriner Kliniği, Sakarya’da veterinerlik hizmetlerinde lider bir konumda yer alır. İşte neden Petheart’i tercih etmelisiniz:

Hayvan Dostu Ortam: Petheart, hayvanların konforunu ve güvencesini ön planda tutar. Modern ve donanımlı tesisimizde, hayvanlara saygı duyan bir ortamda çalışma fırsatı bulacaksınız.

Uzman Ekip: Petheart Veteriner Kliniği, alanında uzmanlaşmış veteriner hekimler ve deneyimli destek personeliyle çalışır. Burada, bilgi ve deneyiminizi paylaşabilir ve sürekli öğrenme fırsatlarına erişebilirsiniz.

Kariyer Gelişimi: Petheart, çalışanlarının kariyerlerini geliştirmeleri için destek sunar. İleri eğitim olanakları, konferanslar ve seminerlerle bilgi ve becerilerinizi sürekli olarak artırabilirsiniz.

Değerli meslektaşlarımız, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir; whatsapp hattımızdan 7/24 bize yazabilir olası tüm danışmanlık konularında çekinmeden kapımızı çalabilirsiniz. Petheart sağlık için burada!

Diğer içerikler :

Petheart, her evcil hayvanın, klinik teşhisler, terapötik analizler ve en son tıbbi literatür ile desteklenen en yüksek kalitede veteriner bakımını almaya hakkı olduğuna inanıyor.

© 2023 Cizgeci